Tipy na cool dárky pro ajťáky

Cool dárky pro ajťákyVánoce jsou za dveřmi a pokud stále nevíte, jaký vánoční dárek koupit svému příteli či kamarádovi co se zajímá především o techniku a elektroniku, tak zbystřete neboť tento článek je určen vám. Nabídneme vám několik tipů na zajímavé a originální dárky pro ajťáky. 

 

Cool dárky pro ajťáky

Ochranné folie a tvrzená skla pro mobilní telefony

Zpravidla technicky zaměření lidé dbají o své mobilní telefony a pečlivě se o ně starají. V případě, že dotyčný, kterého chcete obdarovat ještě nemá na svém mobilním telefonu ochranné tvrzené sklo, tak máte už jeden tip na dárek pro něj 🙂 . Ochranné tvrzené sklo ochrání displej telefonu proti poškrábání a za určitých podmínek i proti prasknutí. Nejkvalitnější tvrzená skla mají pevnost 9H a jen tak je něco neponičí. Ochranné sklo musí na mobilní telefon dokonale sednout a být z kvalitního materiálu, který nesnižuje kvalitu obrazu na displeji ani přesnost reakce displeje na dotyk. Značnou výhodou ochranných skel je, že mají oleofobní vrstvu, která zabraňuje vytváření mastných ok na na displeji telefonu.

Tip: Tvrzená skla a ochranné folie pro desítky mobilních telefonů té nejvyšší kvality naleznete v internetovém obchodu www.IPATO.cz v kategorii: Tvrzená skla.

Tvrzená skla

Powerbanky k mobilním telefonům

Dalším tipem pro vás jsou powerbanky, s kterými si snadno dobije mobilní telefon či tablet kdekoliv a kdykoliv. Už žádné omezování a strachování, aby baterie vydržela až domů či se nevybila v nejvíce nevhodnou chvíli. Powerbanky jsou malých rozměrů v závislosti na kapacitě a vejdou se i do kapsy. Podle požadavků můžete zakoupit powerbanku o různé kapacitě. V případě, že chcete darovat velmi malou a lehkou powerbanku, která stačí na jedno nabití průměrného telefonu stačí verze s kapacitou do 3000mAh. Naopak pokud není problém o něco vyšší velikost a váha například pro nošení v batohu doporučujeme verzi o 10 000mAh, která zvládne dobít telefon průměrný cca 3x.

Tip: Powerbanky se zmiňovanou kapacitou naleznete v internetovém obchodu www.IPATO.cz v kategorii: Powerbanky.

Powerbanka

Outdoorové kamery

Poslední tip je na originální outdoorovou kameru s 360 stupňovým úhlem natáčení. Pokud váš ajťák rád natáčí a rád „si hraje“ s videem, tak outdoorová kamera může být ten pravý vánoční dárek pro něj. Díky natáčení v 360 stupních zabere kamera celý svět kolem vás. Zvládne natáčet video až ve 4K kvalitě a fotografovat až v kvalitě 16MPx. Kameru lze ovládat velice snadno pomocí aplikace v chytrém Android či iOS telefonu.

Tip: Bližší informace o této outdoorové kameře i s možností zakoupení naleznete na produktové stránce eshopu IPATO.cz zde: Outdoorová kamera.

outdoorová kamera

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *