Cool dárek držák telefonu na motorku

držák na řidítka motorkyDnes pro vás máme velmi zajímavý a užitečný tip určený pro majitele motorek. Využijte váš mobilní telefon jako navigaci na motorku či čtyřkolku. Výhody použití telefonu jako navigaci naleznete v článku na mobilním magazínu zde: Mobilní telefon jako navigace. Tip spočívá ve speciálním držáku pro telefon na řidítka motorky nebo druhá verze na zpětné zrcátko.

Držák telefonu na motorku

Použitím mobilního telefonu jako navigace ušetříte stovky, až tisíce korun, které stojí klasické hardwarové navigace na motorky. Držák mobilního telefonu na motorku stojí do 1200Kč. Důležité je, aby se jednalo o kvalitní výrobek, na který se můžete spolehnout. Telefon by měl chránit i proti vodě například při dešti.

To vše splňují držáky mobilních telefonů na motorky nabízené v internetovém obchodě www.IPATO.cz specializující se na odolné telefony a mobilní příslušenství. Dostupné jsou obě varianty, jak na řidítka tak na zpětné zrcátko. V případě, že si chcete držáky před pořízením vyzkoušet, tak můžete navštívit kamennou prodejnu tohoto eshopu v Olešné u Pelhřimova v budově Motocentrum.

Odkazy na produkty na eshopu:

telefon jako navigace telefon jako navigace telefon jako navigace

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *