Nabíjecí a datový kabel pro odolné telefony

kabelDnešní tip je určený pro majitele odolných telefonů od výrobce Blackview či telefonů z české distribuce tohoto výrobce iGET Blackview. V balení od výrobce je vždy k odolnému telefonu dodáván jeden datový kabel, který je zároveň nabíjecí. Co dělat, pokud chcete další kabel, nebo ten z balení se poničil? 

 

Kabel pro odolné telefony

Výběr vhodného náhradního kabelu pro odolné telefony obecně není tak jednoduchý, jak by se na první pohled zdálo. Nejprve je nutné se dívat na konektor, který má kabel a telefon. Zpravidla se u kvalitních telefonů dnes již jedná o USB-C. Další otázkou je kvalita kabelu, aby dokázal telefon rychle nabíjet proudem s 2A, který umožňuje již většina telefonů. Toto jsou parametry, které si lidé snadno najdou a ověří. Největším chytákem je velikost konektoru USB-C, protože pro odolné telefony vzhledem k jejich masivnímu tělu je nutné prodloužený konektor, aby se kabel správně zastrčil. Ideální řešení je zakoupit originální datový kabel pro telefony Blackview v autorizovaném obchodě.

Například datový/nabíjecí kabel k telefonům Blackview/iGET Blackview zakoupíte v autorizovaném obchodu www.IPATO.cz ZDE: Datový kabel Blackview.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *