Tipy na cool příslušenství pro odolné telefony

PowerbankaV prvním článku roku 2018 vám doporučíme cool příslušenství pro váš odolný telefon, bez ohledu na to, zda ho máte delší dobu nebo jste ho dostali k Vánocům.

 

 

 

Pouzdro na odolný telefon

pouzdro pro odolný telefonMožná si říkáte, že odolné telefony jsou samozřejmě odolné sami o sobě, ale není od věci si na svůj odolný telefon pořídit pouzdro nejen pro vyšší ochranu displeje proti poškrábání atd., ale především pro snadnější nošení telefonu nejen v kapse u kalhot. S ochranným pouzdrem si ho budete moci v práci připnout na montérky nebo na pásek u kalhot. Přeci jen odolné telefony jsou rozměry větší a nemusí být vždy pohodlné ho mít v kapse.

Odkaz na eshop: Pouzdro pro odolné telefony

 

Náhradní kabel pro odolné telefony

kabelMůže se stát, že originální kabel z balení u odolného telefonu ztratíte nebo se opotřebuje. Zde dávejte velký pozor, jaký kabel vybíráte, protože odolné telefony zpravidla nemají běžný USB-C kabel (Viz. například odolné telefony Blackview). Kabel pro odolný telefon má větší konektor, který se zastrkává do telefonu kvůli větší vzdálenosti od vstupního konektoru v rámci širší konstrukce telefonu s gumovými krytkami.

Odkaz na eshop: Originální kabel pro Blackview

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *