Cool dárky pro holky

Cool dárky pro holkyTento článek je určen především pro čtenáře mužského pohlaví, kteří si lámají hlavu s tím, jaký dárek dát své drahé polovičce k Vánocům, narozeninám či svátku. Přiznejme si, že ženy jsou často velmi vybíravé a není snadné vybrat ten správný dárek. Zpravidla po nějaké době běžná rutina už omrzí v podobě nějaké kosmetiky. Připravili jsme si pro vás několik tipů na originální dárky, které by mohly mít úspěch 🙂 .

Cool dámské legíny

Tento tip je určen především pro mladé drahé polovičky cca do 30 let, protože u starší ženy by už legíny nemusely být tím pravým ořechovým.  Určitě nemáme na mysli běžné černé dámské legíny, které lze koupit na každém rohu. Vybírejte opravdu originální dámské legíny. Pročtěte si na co jsou vhodné, protože existují různé druhy dámských legín se speciálním zaměřením. Například dámské legíny běžecké, dámské legíny na sport, dámské legíny na jógu, džínové dámské legíny, atd. Vybírat je opravdu z čeho. K tomu se koukejte na jejich potisk a barevné provedení, aby bylo hezké a originální.

Maskáčové legíny

Cool plážové deky

Dalším originálním tipem jsou plážové deky v motivech jídla. Například plážová deka donut, pizza, meloun, cupcake a další. Jedinečné spojení deky a jídla, které se bude líbit každé 🙂 .Plážové deky jsou z tenkého pevného materiálu, který je velmi lehký a rychleschnoucí. Materiál je uzpůsoben tak, aby se na něj nepřichytávaly nečistoty, takže neponesete z pláže domu tunu písku v dece, protože ji snadno vyklepete.

Plážová deka není vhodná jen na pláž, ale i na zahradu na relaxování, na koupaliště či k rybníku. Například plážová deka s motivy USA je vhodná i na doma jako deka k televizi.

Plážová deka USA

Plážové tašky

Posledním dnešním tipem jsou originální plážové tašky, které též nemusí sloužit jen na pláž, ale na běžné letní procházky. Plážové tašky jsou vhodný letní módní doplněk z kvalitního materiálu velmi snadného na údržbu. Plážové tašky mají zapínání na zip, nemusíte se bát, že by něco při nošení z nich vypadlo.

Plážová taška

Kde pořídit cool dárky?

Všechny zmiňované tipy na dárky pořídíte na jednom místě v internetovém obchodě www.TOPLEGINY.cz.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *